Haber

Sedat Peker’den Mesaj: ‘Ölsem Bile Verdiğim Sözü Tutacağım’

Organize suç örgütü elebaşı Sedat Peker’in seçime 2 ay kala yapacağı açıklamalar merak ediliyor. BAE’de bulunan ve dijital izolasyonda bulunan Peker, yakın çevresi ne olursa olsun konuştuğu görüntüyü yayınlayacağını söyledi.

Yakınlarıyla konuştu

Halk TV’den Seyhan Avşar’ın haberine göre ; ‘Dijital izolasyon’ altında olduğu belirtilen Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki (BAE) suç örgütü lideri Sedat Peker’in iki ay önce yapacağını söylediği paylaşımları yapıp yapamayacağı merak edilen sorular arasında yer alıyor. seçim. Peker’in yakınlarına söylediği sözler ölsem de konuşurum” açıklaması gündeme gelirken, suç örgütü liderinin bu paylaşımları paylaşabilmesi için BAE tarafından kendisine uygulanan dijital tecridin kaldırılması gerektiğini yakın çevresine vurguladığı öğrenildi.

Peker, üzerindeki dijital izolasyon kalkmadan sosyal medyadan paylaşım yapmasının mümkün olmadığını çevresindekilere ifade ederek, şunları kaydetti: Ölsem bile sözümü tutacağım ama tabi bunun için tecridin kaldırılması gerekiyor. Bunun için muhalefetin çaba göstermesi gerekiyor. Tecrit kalkarsa sözümü tutacağımı herkes görecek. ölsem bile” dediği bildirildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu